شبکه اجتماعی اختصاصی انجمن مدیریت فناوری و نوآوری ایران

همسا شرکتی دانش‌بنیان است که یکی از محصولاتش ایجاد و گردانندگی شبکه‌های اجتماعی درون سازمانی است. از این طریق اعضای یک کامیونیتی می‌توانند تا در فضایی اختصاصی ایده‌ها، افکار و راه‌حل‌های خود را به اشتراک گذاشته و ارزش افزوده‌ای جدی‌تر خلق شود. طی تفاهمی مشترک همسا یک نسخه اپلیکیشن اختصاصی را برای انجمن ایجاد کرده است. برای نصب این اپلیکیشن، این صفحه را در گوشی خود باز کرده و دکمه زیر را لمس نمایید.

اسپکسا

اسپکسا، فضای ابری مطمئن و همیشه در دسترس برای نگهداری، مدیریت و به اشتراک گذاری فایل برای تیم ها، شرکت ها و سازمان ها است. علاوه بر قیمت یکی از ويژگی‌های اصلی این فضای ابری این است که بستر آن روی اینترنت داخلی است و لذا ضمن سرعت بالاتر، دردسرهای سرویس‌های خارجی همچون استفاده از VPN را ندارد. طی تفاهم انجمن با این مجموعه، اعضای حقیقی و حقوقی انجمن می‌توانند از این سرویس با تخفیف ویژه بهره‌مند شوند.

نارون

نارون یک آژانس منابع انسانی است که تا کنون تجربه جذب و استخدام، آموزش و نگهداشت و همچنین توسعه منابع انسانی را برای بیش از ۳۰ شرکت بزرگ در ۱۲ صنعت مختلف در رزومه خود داراست. طی تفاهمی مشترک با انجمن، نارون تخفیف ویژه‌ای برای خدماتش به اعضای حقیقی و حقوقی انجمن تعریف کرده است.