کارگروه بین الملل

کارگروه بین‌الملل:

انجمن مدیریت فناوری و نوآوری ایران به عنوان نهادی پیشگام در حوزه مدیریت فناوری با درک ضرورت توسعه دانش مرتبط با این حوزه در ایران و خارج از کشور، سعی در کمک به ارتقای سطح این حوزه دارد. امروزه توجه به مساله تعاملات بین‌المللی در توسعه دانش و ارتقا شبکه همکاری اهمیت شایانی دارد. انجمن نیز با درک این مساله و با تکیه بر ماموریت خود مبنی بر ترویج و شبکه‌سازی در حیطه مدیریت فناوری و نوآوری، مدیریت و ساماندهی و توسعه این تعاملات را از طریق کارگروه بین الملل خود انجام می‌دهد. این بخش که از ابتدای راه‌اندازی انجمن عملکرد فعالی در طی سالیان ماضی داشته، علاوه بر انعقاد تفاهم نامه های خارجی، در پروژه‌های بین المللی از قبیل اتحادیه اروپا، مالزی، ترکیه، ایتالیا، چین و …. مشارکت فعال داشته است. ایجاد، توسعه و حفظ شبکه تعاملی با ایرانیان خارج از کشور از اهداف اصلی این کارگروه است. همچنین هر ساله این کارگروه نقش مهمی را در بخش بین الملل کنفرانس بویژه در بخش سخنرانان کلیدی ایفا می‌کند.

اهداف کارگروه:

  • توسعه تعاملات با نهادها و سازمان‌های مشابه خارجی انجمن
  • توسعه و شبکه سازی با ایرانیان خارج از کشور در حیطه مدیریت فناوری و نوآوری و راهکارهای بهره‌برداری از ظرفیت ایرانیان خارج از کشور
  • تبادل دانش از طریق برگزاری نشست‌ها، کارگاه‌ها، برنامه‌های آموزشی و پژوهش‌های مشترک

اخبار کارگروه

نشست انتقال تجارب شرکت‌های دانش‌بنیان و سومین نشست فصلی کارگروه زنان و فناوری برگزار شد

سومین نشست فصلی کارگروه زنان انجمن مدیریت فناوری و نوآوری ایران و انتقال تجارب شرکت های دانش بنیان با همکاری صندوق نوآوری و شکوفایی، در تاریخ ۳ مهرماه ۱۳۹۸ در محل سالن اجتماعات مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور برگزار گردید.

سومین نشست فصلی کارگروه زنان انجمن مدیریت فناوری و نوآوری ایران

سومین نشست فصلی کارگروه زنان انجمن مدیریت فناوری و نوآوری ایران با همکاری صندوق نوآوری و شکوفایی، از ساعت ۱۶ الی ۱۸ روز چهارشنبه مورخ ۳ مهرماه ۱۳۹۸ برگزار می‌گردد. محورهای نشست: ۱- ارائه گزارش عملکرد کارگروه ۲- بیان تجربه خانم مهندس…

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

اعضای کارگروه بین الملل

سید کمال طبائیان

سید کامران باقری (رئیس کارگروه)

فرهنگ فصیحی

کیارش فرتاش

میترا امین لو

لیلا زارعی

مسعود قاراخانی

نازنین دانش‌خواه

</p>